Szukaj na tym blogu

piątek, 10 marca 2017

Projekt: pled - cz. 3

Wkręciłam się. Trudno powiedzieć czy więcej czasu poświęcam na szukanie inspiracji i rozrysowywanie schematów czy na samo dzierganie, ale jakby nie było, robota posuwa się do przodu i w związku z tym mam do pokazania kolejnych 5 kwadratów.
Tym razem nie pragnęłam szybkiej zmiany kolorów, miałam bardziej ochotę na skończenie dwóch połączonych ze sobą motków włóczki z Kauflandu. Mam spory jej zapas i będzie on miał znaczny wpływ na ostateczną kolorystykę pledu. Chociaż prawdę mówiąc nie wiem jeszcze czego się ostatecznie spodziewać. Na wszelki wypadek szarości i inne pasujące kolory czekają w pogotowiu...

Opisy zaprezentowanych poniżej kwadratów możecie znaleźć TUTAJ.

Kwadrat nr 5

Kwadrat nr 6


 Kwadrat nr 7

Kwadrat nr 8


Kwadrat nr 9

Na koniec małe podsumowanie tego co już mam. 8 komentarzy:

 1. Moje życzenie z poprzedniej części zostaje spełnione :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba ten kolor, w którym wykonane są twoje kwadraciki.
  Też kiedyś miałam w planie stworzenie takiego pledu z różnych kwadratów i spisaniu wzorów, ale wizja zszycia tego wszystkiego później powstrzymała mnie skutecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego samego powodu i ja się wstrzymywałam dość długo przed zrobieniem poprzedniej narzuty. Jednak użyty wtedy sposób zszycia okazał się ładny i prosty w zastosowaniu, więc już nie ma przeszkód. Trudniej by mi było zrobić narzutę od razu w całości.

   Usuń
 3. Wow! Szybko Ci idzie :) Z ciekawością czekam na kolejne elementy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatecznie nie potrzebuję ich dużo, więc mam nadzieję szybko skończyć.

   Usuń