Szukaj na tym blogu

środa, 1 stycznia 2014

Inspirujący początek roku...

... przedstawia się u mnie w postaci trzech Mini - Inspir. Wydziergałam je w ciągu ostatnich kilku dni.
INSPIRA to wyjątkowo wdzięczny projekt. Sam pomysł kolorowych prostokącików można ubrać w wiele przeróżnych form, można też bawić się kolorami. Ja lubię używać do tego cieniowanych włóczek, dzięki czemu każda Inspirowa Dziergawka jest inna.
Swoją pierwszą Inspirę zrobiłam już ponad rok temu (zobacz TU). Teraz użyłam tych samych włóczek, powieliłam też schemat prostokątów, a i tak cieniowanie włóczki sprawia, że wyszło coś innego - i właśnie to mi się podoba. Ta wersja trafi do koleżanki.


W kolejnych dwóch Mini - Inspirach zmieniłam układ i rozmiar prostokątów, co może nie jest aż tak widoczne, ale wnosi pewien pierwiastek własnej twórczości w projekt. To co wyszło tak mi się spodobało, że szaro - fioletowy wariant zostanie u mnie.


Trzecia Mini - Inspira nawiązuje swą kolorystyką do wiosny i jest do wzięcia.

Wszystkie te Mini - Inspiry mają ok. 46 - 70 cm w obwodzie i są wysokie na ok. 30 cm.


Włóczka MERINO EXCLUSIVE Yarn Art
oraz MAGIC Yarn Art,
druty 5 mm, 5,5 mm, 6 mm

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, są ciekawe w dzierganiu, polecam spróbować.

   Usuń
 2. Świetne, mam ochotę zrobić taką Inspirę ale jakoś nie mogę dojść końca z gubieniem oczek, ale jak patrzę na te wykonane przez Ciebie to chyba połamię trochę mózgownicę, tak to jest czasami banalne rzeczy stanowią największe wyzwanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inspirę bardzo przyjemnie się dzierga, bo ciągle się zmieniają kolory, człowiek się nie nudzi. Jeśli chcesz to podpowiem Ci jak redukować oczka, tylko odezwij się na maila.

   Usuń