Początek - 10 lipca 2024 r.
Koniec - 5 sierpnia 2024 r.
Do tego czasu należy wydziergać chustę i przekazać mi ostateczne uwagi dotyczące opisu. Wtedy też zostanie określony dzień publikacji wzoru.
2. Sprawdzenie opisu w początkowym i końcowym etapie testu.
W początkowym etapie trzeba będzie sprawdzić czy nie ma błędów w opisach poszczególnych rzędów. Na tym etapie również można podpowiedzieć co warto dodać do opisu w formie dodatkowych wskazówek. W końcowym etapie, gdy opis będzie miał ostateczną formę, będzie trzeba jeszcze raz go przejrzeć pod kątem literówek.
3. Wykonanie swojej wersji projektu, sfotografowanie jej i umieszczenie na swoim profilu na Ravelry. Mile widziane jest również pokazanie swojej wersji projektu oraz linków przekierowujących do wzoru w mediach (FB, blog, Instagram, itp.).
Jeśli nie masz jeszcze profilu na Ravelry, to napisz do mnie, a pomogę Ci go utworzyć. Utworzenie profilu jest bezpłatne, można poruszać się po nim również w języku polskim.
4. WAŻNE: Należy dziergać zgodnie z opisem, nie kombinować, a wszelkie wątpliwości i zmiany konsultować ze mną. Proszę o dokumentowanie poszczególnych etapów za pomocą notatek oraz zdjęć i przesyłanie ich do mnie na bieżąco.
5. Kontakt i inne.
Będziemy mieć testerską grupę na WhatsApp. Na koniec ze zdjęć opublikowanych na Ravelry wybiorę kilka do prezentacji na moim blogu w poście zbiorczym, pokazującym wszystkie wersje testerskie.
INFORMACJE O PROJEKCIE:
Chusta przerabiana jest poprzecznie. Składa się z trzech segmentów: ząbkowatej bordiury, części środkowej (ażur i dżersej) oraz brzegu. Trójkątny kształt powstaje poprzez stopniowe rozszerzanie, a potem zwężanie części środkowej. Można wykonać ją z dowolnej włóczki o naturalnym składzie (skład jest ważny, ponieważ sztuczny materiał nie chce się blokować) i w dowolnej wielkości. Liczba kwiatków może być ustalana na bieżąco.
Opis będzie w dwóch wersjach językowych do wyboru:
1. Polska z oznaczeniami dziewiarskimi angielskimi (oczywiście opis zawiera wyjaśnienie oznaczeń)
2. Angielska
Wymiary końcowe:
Indywidualne, takie jak chcesz.
Włóczka:
Narzędzia:
- druty dostosowane grubością do włóczki
- igła do chowania końców włóczek
- 3 markery
Techniki użyte we wzorze: oczka prawe, oczka lewe, dodawanie oczek, odejmowanie oczek, narzuty
Jeśli chcesz dołączyć do grona testujących, to proszę zgłoś się, pisząc maila na adres:
renaltowka@gmail.com
Zgłoszenie się do testu oznacza zgodę na powyższe warunki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz